Pociťte adrenalin a posuňte své limity v přírodě. Desítek let zkušeností v terénním motocyklovém inženýrství využil Fantic k vytvoření prémiové řady agresivních a vysoce výkonných E-MTB.

Přicházíme s novou filozofií pro design našich elektrokol, závodění a výkon, kterou je GHM.

GHM (přilnavost - ovladatelnost - dojezd) to jsou tři prvky, kterými se řídí naše offroadové projekty s veškerou potřebnou silou v kombinaci se skvělým ovládáním a technikou. Objevte všechny možnosti, které Vám offroadové modely Fantic nabízí.

Vyberte si vlastní styl: plné odpružení, pevná zadní stavba (tzv. hardtail), rozšířené pneumatiky a posílený střed nebo následujte revoluční rozdíl ve velikosti předního kola 29” a zadního 27’5”.

Bez ohledu na nastavení, s každým horským kolem, které Fantic nabízí, zažijete emoce a adrenalin.


DNA kol Fantic je offroad a kontrola pohonu je zásadní, aby nedošlo ke ztrátě přilnavosti a byla dostupná veškerá potřebná energie. Naše E-MTB jsou proto navržena tak, aby měla:

  • Velikost zadní pneumatiky 27,5 X 3’, pro maximální přilnavost na jakémkoliv povrchu.
  • Zadní odpružení s technologií FPS (FANTIC PROGRESSION SYSTEM), aby zadní pneumatika konturovala jakýkoliv typ terénu.
  • Nový BROSE S MOTOR s 15 % vyšším točivým momentem, který Vám zaručí přesné dávkování výkonu, kdykoliv je potřeba.
  • Kotoučové brzdy 200 mm se čtyřmi pístovými třmeny vpředu a vzadu, které vám umožní kontrolovat svou rychlost přesně podle toho, jak chcete.


Jízda na elektrokolech Fantic nebyla nikdy snazší, dokonce ani na těch nejnáročnějších singletracích a enduro stezkách. Naše e-mtb jsou konstruována tak, aby:

  • Měla malou integrovanou baterii (pouhých 330 mm na délku a 400 mm na šířku), která zmenšuje setrvačnost a snižuje těžiště pro dosažení rychlé a snadné změny směru jízdy.
  • Přední kolo velikosti 29 x 2,35 (29 x 2,25) bezpečně překonalo i větší překážky a snižovalo gyroskopický efekt pro ještě lepší dosažení snadných změn směru.
  • Pokročilá hydroformace zaručila vysokou tuhost rámu. Pevnost zadního trojúhelníku je dosažena kovanými konzolovými rameny, nadměrnými ložisky, konfigurací s jedním otočným čepem a nadměrnými řetězovými držáky.


Pro společnost Fantic je jednou ze základních misí při navrhování designu elektrokol dosažení co nejlepšího výkonu baterie a elektrického motoru.

  • Lithiová baterie Ion 630Wh od společnosti Fantic poskytuje větší kapacitu pro prodloužení vaší zábavy až do konce dne.
  • Systém úspory baterie optimalizuje spotřebu elektřiny.
  • Umístění baterie v pohodlném rámu usnadňuje její vyjímání, chrání ji před nárazy a snižuje nečistoty.

Toto vše pro maximální efektivitu vašeho e-kola!